Łącznik do budowy huśtawki - belka kwadratowa trójnóg

Wysyłka w 24H

Krótki opis
Łącznik do huśtawki - belka kwadratowa 9x9cm


Łącznik do huśtawki ułatwia i przyspiesza montaż huśtawki. Dzięki zastosowaniu takiego mocowania, konstrukcja huśtawki jest bardziej stabilna i bezpieczna.
44,99 zł


Łącznik kwadratowy narożny przeznaczony jest do budowania prostokątnych konstrukcji wahadłowych w kwadratowym drewnie. Grubość blachy wynosi około  2 mm. Otwory do mocowania są Ø 8mm. Narożnik huśtawki jest odpowiedni dla poziomej belki 90 x 90 mm i pionowych słupów 70 x 70 mm lub większej. Kąt między nogami skierowanymi w dół wynosi 60 °. Kąt pomiędzy belką pionową a nogami wynosi 90°.

Cena dotyczy 1 łącznika - część metalowa bez drewna.

Przykładowe zastosowanie:
Łącznik do budowy huśtawki - trójnóg


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/ETLogitic, na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 2 item(s)

2 produkt(ów)

na stronę
Monika 16.07.2018
Mąż, złożył huśtawę, łącznik bardzo dobry.
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena
Bartek 16.07.2018
Dobrej jakości metal. Polecam
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Łącznik do budowy huśtawki - belka kwadratowa trójnóg

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty