Zjeżdżalnia dla dzieci 3,3m ogrodowa Bronco OUTLET - publiczny plac zabaw

Przecena Zjeżdżalnia dla dzieci 3,3m bronco
Time Left To Buy
  • Rabat  9%
  • You save  100,00 zł
  • Bought  3

Krótki opis

Zjeżdżalnia 3,3m to ślizg przeznaczony do zadań specjalnych. Zjeżdżalnia świetnie nadaje się na publiczne place zabaw. Zjeżdżalnia 3,3 metrowa to idealne rozwiązanie do zabawy na świeżym powietrzu. Wysoka jakość i staranność wykonania zjeżdżalni gwarantują bezpieczeństwo dla Twojego dziecka. Dzięki Nam w prosty sposób uatrakcyjnisz plac zabaw przed blokiem, przedszkolem lub innym miejscem gdzie dzieci będą mogły się bawić ze swoimi rodzicami.

Zjeżdżalnia BELGIJSKIEGO producenta - KBT.

Normalna cena: 1 099,00 zł

Promocyjna Cena 999,00 zł

Koszty wysyłki
Ambro Express 99,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Zjeżdżalnie BRONCO posiadają certyfikat TÜV Rheinland Product Safety.

Zjeżdżalnia 3,3m - bronco certyfikat

Dane techniczne zjeżdżalni:

Zjeżdżalnia 3,3m - wymiary BRONCO

  • Długość ślizgu 327 cm
  • Wysokość montażowa 150cm +/- 5cm
  • Szerokość ślizgu 58 cm


Materiał zjeżdżalni to utwardzony rotacyjnie odlewany polietylen HDPE który odporny jest na warunki atmosferyczne i nie blaknie na słońcu.
Zjeżdżalnia jest outletowa ponieważ posiada niewielkie zabrudzenia/zarysowania, które zupełnie nie wpływają na jakość produktu.

 Kolor:

żółty
Zjeżdżalnia 3,2m - żółtaZjeżdżalnie posiadają certyfikat na publiczne place zabaw. Świetnie nadają się do placów zabaw w: przedszkolach, ośrodkach wypoczynkowych itp.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zjeżdżalnia dla dzieci 3,3m ogrodowa Bronco OUTLET - publiczny plac zabaw

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty