Zjeżdżalnia kręta spirala na plac zabaw

Krótki opis

Zjeżdżalnia spiralna - kręta to atrybut unikalnego placu zabaw dla dziecka. Kształt zjeżdżalni zapewnia większe doznania w przeciwieństwie do prostych zjeżdżalni. 


 

2 199,00 zł


Zjeżdżalnia kręta została przetestowana i zatwierdzona przez światowe biuro certyfikacyjne Bureau Veritas zgodnie ze standardem EN 71-1-2-3-8

Parametry techniczne:

Wysokość montażowa 150cm
Szerokość ślizgu 45cm
Maksymalne obciążenie do 70kg 

Zjeżdżalnia spiralna wymiary

Materiał HDPE (utwardzony polietylen HDPE) odporny na promienie UV.
Wzmocniony metalowymi wstawkami - umieszczonymi wewnątrz ślizgu 5cm od powierzchni.
Zestaw złożony z 8 części ślizgowych montowanych wokół centralnego słupa. Środkowy słup metalowy należy umieścić na głębokości 500mm pod powierzchnią gruntu i zabetonować.

Zjeżdżalnia spiralna montaż

 

Dostępne kolory zjeżdżalni:

zielonaNajczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/ETLogitic, na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 1 item(s)

1 produkt(ów)

na stronę
Mat bud sp z o.o. 02.11.2017
Bardzo wytrzymały zjazd. Szybka realizacja, polecam
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zjeżdżalnia kręta spirala na plac zabaw

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty