Marimba - Calypso

Krótki opis

Marimba Calypso, to instrument muzyczny z rodziny idiofonów, w którym zastosowano dwie identyczne skale w lustrzanym odbiciu.

6 499,00 zł

* Wymagane pola

6 499,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 149,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Kluczowym elementem marimby są metalowe rurki, które rezonują wydając miękkie brzmienie, bogate w tony harmoniczne. Na marimbie Calypso mogą grać dwie osoby jednocześnie, a sam instrument świetnie współbrzmi z handpanem ‘coala’ i dzwonami rurowymi ‘forest’.

Technika gry jest bardzo prosta i intuicyjna. Za pomocą dołączonych do instrumentu pałek należy w dowolnym rytmie uderzać w środkowe części rur.

Instrument można przymocować do podłoża za pomocą dwóch systemów kotwiczenia:

A: kotwa płaska – najlepsze rozwiązanie w przypadku montażu instrumentów do twardych powierzchni (np. betonowych)

B: kotwa do gruntu – zapewnia profesjonalny i stabilny montaż instrumentów do miękkiego podłoża (np. na trawniku, na piasku)

Parametry techniczne: 

Wymiary (wys. x szer. x dł.) - 107 x 62 x 170 cm

Waga całkowita: 44kg

Minimalna powierzchnia bezpieczeństwa: ok. 26 m2

Głębokość posadowienia: 80cm

Przedział wiekowy użytkowników: od 3 - 99lat

Zestaw składa się z:

- stalowa rama malowana proszkowo

- pulpity z tworzywa HDPE

- zestaw grający - rury aluminiowe malowane proszkowo

Instrumenty muzyczne posiadają certyfikat TUV SUD zgodny z normą EN 1176-1 z przeznaczeniem na publiczne place zabaw. 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Marimba - Calypso

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty