Cowboykid Radość z zabawy

Roześmiana buzia, wspaniała zabawa, wielkie emocje. Plac zabaw to świat, w którym dzieci przeżywają cudowne chwile i rozwijają swoją kreatywność.

Nasz sklep powstał z myślą o dziecięcej radości i wspaniałej zabawie. Chcemy, aby dzięki naszym produktom serca dzieci biły szybciej, a ich zabawa była jeszcze bardziej ekscytująca i zawsze bezpieczna. Z myślą o potrzebach i pragnieniach najmłodszych stworzyliśmy ofertę dostosowaną do Państwa ogrodów i domów.

Produkty światowej klasy

Oferujemy nowoczesne place zabaw, domki, huśtawki, piaskownice i wiele innych kreatywnych akcesoriów. Są to wyselekcjonowane i certyfikowane produkty najwyższej jakości, tworzone przez doświadczonych designerów i produkowane zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdują się między innymi znakomite produkty belgijskiej firmy KBT - znanego producenta komponentów i akcesoriów na place zabaw.

Bogata oferta i zaufanie klientów

Historia naszego sklepu rozpoczęła się kilka lat temu od zwykłej sprzedaży na portalu Allegro, gdzie zaufało nam ponad 800 000 klientów. W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie postanowiliśmy poszerzyć ofertę i połączyć ją z profesjonalnym doradztwem, aby jeszcze pełniej zaspokajać potrzeby naszych klientów.

Profesjonalne doradztwo i wsparcie klientów

Profesjonalna i kompetentna obsługa jest dla nas równie ważna, co atrakcyjna oferta. Chętnie podzielimy się z Państwem wiedzą i doświadczeniem KBT - jednego z największych producentów w sektorze placów zabaw. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który zapewni Państwu profesjonalne wsparcie.

Nasze biuro obsługi klienta czeka na Państwa pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Zapraszamy też do sekcji z praktycznymi poradami.  

Zjeżdżalnie 3m dla dzieci cowboykid.plMagazyn cowboykid.pl

Dane rejestracyjne firmy znajdują się poniżej.
Cowboykid Sp. z o.o.
ul. Solec 81B/73A
NIP: 7011068092