Zawiesie do montażu w pomieszczeniu

Krótki opis

Zawiesie do montażu w pomieszczeniu, przykładowe zastosowanie: 
-  zawieszenie worka bokserskiego
- zawieszenie huśtawki

24,99 zł
Koszty wysyłki
Paczkomat Inpost 9,99 zł
DPD 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

 Hak montażowy KBT został zaprojektowany specjalnie do montażu wewnątrz lub pod wiatą. Stanowi dobrą alternatywę dla tych, którzy chcieliby mieć huśtawkę, ale nie mają (dużego) ogrodu. Daje również możliwość huśtania się w pomieszczeniach zimą. Również, gdy jest zbyt zimno, aby grać na zewnątrz, huśtawka pozwala na kontynuowanie huśtania się w pomieszczeniu. Sprzęt do montażu nie jest wliczony w cenę.

 

Zawiesie jest zabezpieczone bardzo grubą powłoką galwaniczną ocynkowaną z zachowaniem rygorystycznych wymagań. Hak huśtawkowy "indoor" jest wyposażony w nylonową tuleję o znacznie lepszej charakterystyce wytrzymałościowej w porównaniu z tulejami PP.

 

Wymiary zawiesia:

90 x 90 x 168 mm

 

Zawiesie do montażu wewnątrz jest przetesowane i bezpieczne dla dziecka.


 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zawiesie do montażu w pomieszczeniu

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość