Metalowa drabinka do zjeżdżalni o długości 3m.

Krótki opis

Wolnostojąca drabina to unikalna konstrukcja o wysokości platformy wynoszącej 1,5 m. Drabinka dedykowana jest dla zjeżdżalni 3m marki KBT - model Tsuri. Cały komplet zapewnia dzieciom mnóstwo frajdy a dla rodziców to świetne wyjście by ograniczyć koszty mocowania zjeżdżalni.

359,99 zł

Drabinka jest malowana proszkowo z antypoślizgową teksturą, zawiera cały niezbędny sprzęt montażowy oraz 3 kotwice mocujące. Otwory w zjeżdżalni wywiercamy sami podczas montażu.

 

Dane techniczne drabinki:

 

Drabinka ze zjeżdżalnią 3m


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 1 item(s)

1 produkt(ów)

na stronę
kulka 01.04.2020
okazało się, że nasza zjeżdżalnia ma 2metry ;) podcięliśmy drabinkę o 1 schodek i jest idealnie :) szybka dostawa, jakość wykonania w porządku, łatwy montaż, polecam :)
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Metalowa drabinka do zjeżdżalni o długości 3m.

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość