Handpan - Duet

Krótki opis

Handpan ‘duet’ to instrument o charakterystycznym, metalicznym, ale miękkim brzmieniu. Został stworzony w oparciu o tzw. Tongue Drum, instrument, który w orginalnej swojej wersji został wykonany z pustej butli gazowej.

5 899,00 zł

* Wymagane pola

5 899,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 149,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Uderzając opuszkami palców w specjalnie wyprofilowane, metaliczne pudło rezonansowe można stworzyć piękną melodię wybijając nawet prosty rytm. Jest to instrument, który świetnie się sprawdzi podczas spontanicznego muzykowania na placu zabaw czy w parku.

Gra na nim sprawi wiele frajdy każdemu dziecku, bez względu na jego zdolności muzyczne. Jego brzmienie świetnie współgra z innymi instrumentami plenerowymi, np. marimbą ‘stream’ i ksylofonem ‘echo piano’.

Instrument można przymocować do podłoża za pomocą dwóch systemów kotwiczenia:

Kotwa płaska – najlepsze rozwiązanie w przypadku montażu instrumentów do twardych powierzchni (np. betonowych)

Kotwa do gruntu – zapewnia profesjonalny i stabilny montaż instrumentów do miękkiego podłoża (np. na trawniku, na piasku)

Parametry techniczne: 

Wymiary (wys. x szer. x dł.) - 63 x 100 x 139 cm

Waga całkowita: 56kg

Minimalna powierzchnia bezpieczeństwa: ok. 14,3 m2

Głębokość posadowienia: 80cm

Przedział wiekowy użytkowników: od 3 lat

Zestaw postawowy składa się z:

- stalowa rama malowana proszkowo

- siedziska z tworzywa HDPE

- zestaw grający - stal nierdzewna malowana proszkowo

Dodatkowo można dobrać:

- zestaw pałek 2szt.

Instrumenty muzyczne posiadają certyfikat TUV SUD zgodny z normą EN 1176-1 z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Handpan - Duet

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty