Huśtawka równoważna ważka - kompletny zestaw

Krótki opis

Huśtawka dwuosobowa typ ważka to zestaw do samodzielnego montażu posiadający wszystkie elementy. Huśtawka ma zastosowanie również na publiczny plac zabaw ponieważ wszystkie akcesoria są certyfikowane.


Długość huśtawki wagowej typu ważka 4 metry

2 499,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 299,47 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Zestaw huśtawki typu ważka składa się z następujących pozycji:

- zwymiarowane i przygotowane do montażu (według instrukcji) drewno sosnowe

- instrukcja montażu

- 2x siedzisko

- 2x uchwyt ze stali nierdzewnej

- 2x amortyzator

- 1x zawias do huśtawki wagowej

Impregracja drewna przeciw grzybowa i bezchromowa - jest to najbezpieczniejsza forma na rynku

 Wymiary zaimpregnowanego drewna:

- kantówka główna 10x10cm o długości 4 metrów

- 2x kantówki podtrzymujące 10x10cm o długości 110cm każda

Akcesoria do huśtawki typu ważka:

  • Siedzisko

Siedzisko do huśtawki ważka

Montaż z użyciem 3 śrub M10 (nie zawarte w zestawie). Dwa tylne otwory odpowiadają otworom w amortyzatorze; możliwość montażu siedziska i amortyzatora z użyciem tych samych śrub.

Amortyzator

Amortyzator firmy KBT ma za zadanie tłumić drgania konstrukcji huśtawki wagowej, chroniąc drewno i zapewniając większy komfort użytkownikom. Dwa tylne otwory odpowiadają otworom w amortyzatorze; możliwość montażu siedziska i amortyzatora z użyciem tych samych śrub (M10). Zestaw zawiera dwie podkładki. Pozostałe elementy montażowe do nabycia osobno.

Uchwyt ze stali nierdzewnej

                    

Wielofunkcyjny uchwyt firmy KBT wykonany jest z rurki ze stali nierdzewnej (Ø 25 mm, grubość 2 mm) dospawanej do płaskownika montażowego o grubości 4mm. Akcesoria do montażu do nabycia osobno.

Zawias do huśtawki wagowej


Zawias do huśtawki wagowej firmy KBT to wysokiej jakości, solidny produkt ze stali cynkowanej ogniowo, z płaskownikiem.

Wszystkie akcesoria posiadają certyfikat jakości certyfikat TÜV SÜD - na publiczne place zabaw.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Huśtawka równoważna ważka - kompletny zestaw

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty