Siatka na plac zabaw do wspinaczki 150x200cm

Darmowa dostawa

Krótki opis

Siatka do wspinaczki na plac zabaw o wymiarach 150x200 jest idealnym akcesorium podczas budowania trochę bardziej wymagającego placu zabaw dla Twojego dziecka. Siatka wspinaczkowa buduje niezwykle wytrzymałość dziecka i zwiększa precyzję ruchów.

399,99 zł
Koszty wysyłki
DPD 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Siatka jest niezwykle wytrzymała. Syntetyczna lina zapewnia bardzo dobry chwyt. Siatka jest odporna na warunki atmosferyczne więc zima i lato nie jest jej obce. Jest to idealne urządzenie na plac zabaw, połączenie prostoty, funkcjonalności i wytrzymałości. Montaż siatki jest bardzo szybki, polega wyłącznie na zaczepieniu odpowiednich pętli z hakami.

Parametry techniczne siatki:

Wymiary siatki: 2000 mm x 1500 mm
Grubość liny: 12mm

Siatka sprzedawana jest bez drewnianych elementów.

Siatka do wspinaczki na plac zabaw posiadaja certyfikat TÜV NORD, co świadczy o wysokiej precyzji wykonania.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 1 item(s)

1 produkt(ów)

na stronę
Stasia 12.05.2019
Wspinaczka daje moim wnukom wiele radości, polecam
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Siatka na plac zabaw do wspinaczki 150x200cm

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty