Zestaw do gry w kółko i krzyżyk (OXO)

Krótki opis

Zestaw do gry w kółko i krzyżyk (OXO) to bardzo wytrzymała zabawka, która posłuży do zabawy dzieciom na lata. Ta ponadczasowa gra zachęci do zabawy nie tylko dziecko, ale również i rodziców.

539,99 zł
Koszty wysyłki
DPD 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Zestaw do gry w kółko i krzyżyk (OXO) z przeznaczeniem na publiczne place zabaw został formowany przez wytłaczanie z rozdmuchem. OXO składa się z 9 żółtych cylindrów ze znakami X i O. Zestaw nie zawiera elementu drewnianego.

Wymiary gry kółko i krzyżyk:

Długość: 72,2 cm
Szerokość min ( w zależności od rozstawu cylindrów): 54,5 cm


Gra kółko i krzyżyk OXO na plac zabaw pozwala montować zestaw na publicznych placach zabaw.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


4.9/5
5
8
4
1
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 3 item(s)

3 produkt(ów)

na stronę
UttegeSot 17.12.2020
Szybki montaż. Polecam
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena
KelTrAind 31.08.2019
Polecam, szybko i sprawnie !
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena
Matbrinny 10.03.2019
Swietna zabawa z dzieckiem.
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zestaw do gry w kółko i krzyżyk (OXO)

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty