Chwytak do piłek Ośmiornica na plac zabaw

Krótki opis

Chwytak na plac zabaw to urządzenie dzięki któremu dzieci mogą aktywnie rywalizować między sobą i wzmacniać swoje umiejętności zarówno fizyczne jak i matematyczne.

3 499,99 zł

* Wymagane pola

3 499,99 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 249,98 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Chwytak do piłek na plac zabaw składa się z dwóch części: galwanizowanego 3m słupa oraz kosza wykonanego z HDPE formowanego metodą odśrodkową. Szerokość otworów w koszu wynosi 26,5cm. Na koszu znajdują się 4 otwory wylotowe z wyświetlaczem wyników dzięki czemu dzieci mogą między sobą rywalizwować grając w grę. Chwytak przygotowany do osadzenia w betonie.

Parametry techniczne chwytaka do piłek:

Wysokość całkowita po montażu: 358,5cm
Grubość ścianki słupa: 2,4mm
Średnica słupa: 90mm
Średnica kosza: 89,2cm
Wysokość kosza: 80cm

Chwytak do piłek na plac zabaw posiada certyfikat TÜV, który odpowiada za najwyższy poziom bezpieczeństwa materiału. Posiadany certyfikat pozwala na używanie akcesoria na publicznym placu zabaw.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Chwytak do piłek Ośmiornica na plac zabaw

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty