Karuzela Viento - siedzieska z HDPE

Krótki opis

Karuzela na plac zabaw Viento jest urządzeniem o oryginalnym wyglądzie i najwyższej jakości wykonania. Karuzela posiada odpowiednie certyfikaty, aby można ją było zamontować na publicznych placach zabaw m.in. w hotelach, przedszkolach, szkołach oraz wielu innych miejscach, gdzie chcemy, aby dzieci czuły się wyjątkowo.

11 999,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 149,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Karuzela 'Viento' wykonana z ocynkowanej i malowanej proszkowo stalowej ramy oraz paneli HDPE o grubości 18mm z powierzchnią antypoślizgową. Karuzela została zaprojektowana specjalnie z myślą o łatwym montażu. Dołączona jest kotwa gruntowa do betonu. Mechanizm obrotowy jest również wyposażony w wysokiej jakości i bezobsługowe łożyska wałeczkowe. Centralne pokrętło pozwala dzieciom bezpiecznie obracać karuzelę podczas siedzenia.

Parametry techniczne karuzeli:

Średnica: 150cm
Wysokość: 81,3cm
Waga: 105kg

Bezobsługowy mechanizm obrotowy:

Posiadany certyfikat jakości certyfikat TÜV SÜD - na publiczne place zabaw.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Karuzela Viento - siedzieska z HDPE

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty