Huśtawka gumowa kubełkowa - Curve

Darmowa dostawa

Krótki opis

Huśtawka gumowa forto z przeznaczeniem dla dzieci wraz z łańcuchami oraz aluminiowym zbrojeniem to idealne rozwiązanie na przydomowe, jak i publiczne place zabaw. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku i zapewnia również większą przyczepność. Kubełkowy charakter huśtawki ogranicza możliwość przed wypadnięciem.


 


Produkt Belgijskiego producenta.


 

599,99 zł

* Wymagane pola

599,99 zł
Koszty wysyłki
DPD 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

 Łańcuch metalowy zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość. Metalowe elementy huśtawki są galwanizowane. Niezwykle prosta w montażu - posiada specjalnie zakończone łańcuchy, szekle typu D. Huśtawka jest odporna na warunki atmosferyczne. Wewnątrz huśtawki znajduje się aluminiowe zbrojenie, co daje dużą wytrzymałość.

Parametry techniczne:

Wymiary siedziska: 450 x 251 x 339 mm
Materiał siedziska: guma EPDM formowana metodą wtryskową
Średnica oczka łańcucha: 5mm
Kolor: czerwono - czarna
Długość łańcucha:
- Galwanizowany: 230cm (zalecane ustawienie belki na 300cm) ogniowo Ø 5 mm
- Stal nierdzewna: 180cm (zalecane ustawienie belki na 300cm) ogniowo Ø 5 mm


 

Dostępne kolory:

1) czarny

2) czerwono-czarny

Konstrukcja zbrojona wewnątrz siedziska

Instrukcja montażowa znajduje się wewnątrz opakowania.

 Huśtawka posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa:
certyfikat TÜV SÜD - na publiczne place zabaw.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Huśtawka gumowa kubełkowa - Curve

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty