Huśtawka ogrodowa dla dzieci - kubełkowa typ 'luxe'

Krótki opis

Huśtawka kubełkowa wraz z liną o regulowanej wysokości oraz szelkami uniemożliwiającymi wypadnieciu. Huśtawki doskonale nadają się do ogrodu jak i do zawieszenia w domu.

75,99 zł

* wymagane pola

75,99 zł


Kółka oraz ósemki wykonane są ze stali galwanizowanej, czarne zgrzewy PP na linach poprawiają jej wytrzymałość. Całość formowana metodą wtryskową.
Huśtawka luxe przeznaczona jest dla dzieci powyżej 9 miesiąca, natomiast maksymalna wytrzymałość huśtawki to 70kg.

Wymiary siedzonka po zewnętrznych stronach

szer.36cm x gł.39cm x wys.49cm.

Dostępne kolory:

1) Wrzos

Huśtawka kubełkowa luxe wrzosowy

2) Pomarańczowy

Polecamy Nasze elementy konstrukcyjne w których znajdziecie Państwo zawiesia, które są niezbędne przy bezpiecznym montażu huśtawek.

Produkt przetestowany i zatwierdzony zgodnie z najnowszymi standardami i wymogami europejskimi.
Certyfikat TUV NORD - zapewnia iż produkt jest bezpieczny dla dzieci.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/ETLogitic, na podany przez Klienta w formularzu zamówienia adres. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 1 item(s)

1 produkt(ów)

na stronę
Andrzej 02.02.2017
Jestem bardzo miło zaskoczony. Bardzo fajna huśtawka i szybka transakcja. Polecam gorąco!
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Huśtawka ogrodowa dla dzieci - kubełkowa typ 'luxe'

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty