Huśtawka bocianie gniazdo dla dzieci typu Oval

Przecena Bocianie gniazdo oval niebieskie z dziećmi
Darmowa dostawa
Time Left To Buy
  • Rabat  6%
  • You save  20,00 zł
  • Bought  185

Krótki opis

Huśtawka bocianie gniazdo oval to bujaczka na plac zabaw zarówno dla najmłodzych jak i również dzieci starszych. Dzieci jak i dorośli potrzebują zrelaksować się na świeżym powietrzu.

Normalna cena: 349,99 zł

Promocyjna Cena 329,99 zł

* Wymagane pola

Normalna cena: 349,99 zł

Promocyjna Cena 329,99 zł

Koszty wysyłki
DPD 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

 Huśtawka bocianie gniazdo oval to świetna huśtawka dla jednego lub kilkoro dzieci. Materiał, jaki został użyty do produkcji bocianiego dniazda bezpieczenie amortyzuje uderzenia dziecka przy niekontrolowanym spadaniu. Bocianie gniazdo wyposażone jest w metalowe kółko do zamontowania. Zawiesie do huśtawki dwuosobowej jest polecane przy montażu. Znajdziecie je Państwo klikając TUTAJ.

Parametry techniczne bociego gniazda oval: 

 Wysokość montażowa: 1,90m - 2,40m 
Wymiary siedziska: 108cm x 83,5cm 
Liny: z regulacją wysokości
Wytrzymałość: 150kg

Dostępne kolory huśtawki oval:

1) zielony

2) niebieski

Huśtawka została przetestowana i jest bezpieczna dla dzieci.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Huśtawka bocianie gniazdo dla dzieci typu Oval

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty