Bocianie gniazdo Oval Pro 100cm

Darmowa dostawa

Krótki opis

Bocianie gniazdo oval pro 100 na publiczny plac zabaw to bujaczka zarówno dla najmłodzych jak i również dzieci starszych. Dzieci jak i dorośli potrzebują zrelaksować się na świeżym powietrzu i jest to idealne rozwiązanie.
Producent: KBT

3 199,99 zł

* Wymagane pola

3 199,99 zł
Koszty wysyłki
DPD 0,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Bocianie gniazdo Oval Pro 100 to huśtawka świetnie pasująca na publiczne place zabaw. Unikatowy owalny kształt na pewno przykuje uwagę nie jednego dziecka. Gniazdo składa się z 4 lin zbrojonych zakończonych na łańcuchu ze stali nierdzewnej, dzięki czemu możemy wyregulować huśtawkę do swoich potrzeb. Stalowa rama siedziska opleciona jest liną amortyzującą uderzenia. Siatka siedziska oraz zawiesia wykonane są z liny zbrojonej o średnicy 16mm.

Parametry techniczne bocianiego gniazda oval pro:

Wymiary siedziska: 875 x 1000 mm
Grubość siedziska: 120 mm
Średnica lin: 16mm
Szekle ze stali nierdzewnej
Pierścienie zaciskowe z aluminium 

 

PRODUKT RĘCZNIE PRZYGOTOWYWANY !

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT NA PUBLICZNE PLACE ZABAW


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bocianie gniazdo Oval Pro 100cm

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty