Bocianie gniazdo Rosette ⌀100cm 1 zaczep

Krótki opis

Bocianie gniazdo Rosette o średnicy 100cm na publiczny plac zabaw to huśtawka zarówno dla najmłodzych jak i dzieci starszych. Bocianie gniazdo charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Bocianie gniazdo wykonywane zostało ręcznie co świadczy to o niebywałej jakości.


Producent: KBT

3 199,00 zł

* Wymagane pola

3 199,00 zł
Koszty wysyłki
DPD 34,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Huśtawka dostępna o średnicy 1000 mm. Klamry z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie zaciski z aluminium. Wysokość montażowa to max. 2400mm. Siatka siedziska wykonana jest z liny zbrojonej o średnicy 16mm.

Parametry techniczne bocianiego gniazda:

Wymiary siedziska: 1000 x 1000 mm
Grubość siedziska: 120 mm 
Liny: 4 zbrojone wzmacniane każda o średnicy: 16mm
Długość liny: 75cm
Wysokość: 120cm
Kolor: Czerwony z niebieskim oplotem


Do wyboru wykonanie zawieszenia:
1. Liny podwieszające zbrojone; na górze łańcuch ze stali nierdzewnej (śr. 6 mm) służący do regulacji wysokości zawieszenia huśtawki.


2. Całe podwieszenie wykonane na łańcuchu ze stali nierdzewnej z szeklą typu D, z możliwością regulacji.

Bocianie gniazdo posiada stalową ramę oplecioną liną amortyzującą uderzenia. Siatka siedziska oraz zawiesia z liny zbrojonej.

Bocianie gniazdo posiada certyfikat na publiczne place zabaw np. przedszkola, szkoły, hotele, zajazdy, restauracje itp. wszędzie tam gdzie wymagany jest atestowany produkt.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bocianie gniazdo Rosette ⌀100cm 1 zaczep

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty