Bujak na sprężynie ROYAL - Kaczka

Krótki opis

Bujak na plac zabaw "ROYAL" kaczka to rozwiąznie, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, które lubią bujać się na placu zabaw. Produkt najwyższej jakości, na przydomowy i publiczny plac zabaw.

2 199,00 zł

* Wymagane pola

2 199,00 zł
Koszty wysyłki
DPD 50,00 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Specyfikacja techniczna bujaka: 

Wymiary bujaka: 717mm x 604mm 
Wymiary sprężyny: 400mm x 170mm

Zestaw składa się z:

- bujaka
- kotwy
- sprężyny

Materiał wykonania: płyta HDPE, sprężyna malowana proszkowo, metalowe uchwyty i podnóżki.

Bujak sprężynowy wykonany z 2-kolorowej płyty HDPE, płyta 19 mm odporna na wandalizm, wzmocnione uchwyty oraz podpórka na stopy z profilem antypoślizgowym. Waga jednostkowa: ok. 25 kg

Części niezmontowane. Bujak odporny na zmienne warunki atmosferyczne, posiada certyfikat GS/TÜV, norma EN 1176.

Do użytku prywatnego oraz publicznego (szkoły, place zabaw, gastronomia, przedszkola, kluby)

BUJAKI WYSTĘPUJĄ WYŁĄCZNIE W KOLORACH TAKICH JAK NA ZDJĘCIACH.

Kotwa do wyboru:

A- Kotwa mocująca ze stali ocynkowanej do gruntu

 B - Kotwa mocująca ze stali ocynkowanej płaska, wkręcana

 

Bujaki posiadają posiadają certyfikat TÜV SÜD, który świdczy o wysokim bezpieczeństwie oraz możliwości montażu na publicznych placach zabaw m.in. przedszkola, place zabaw przy blokach itp.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Bujak na sprężynie ROYAL - Kaczka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty