Hamak z liny zbrojonej ze stalowymi słupami

Krótki opis

Bardzo duża część wypoczynkowa stwarza wrażenie siedzenia na bujanej łodzi / hamaku, co daje dodatkową przyjemność. Gwarantujemy wiele godzin relaksu.

8 999,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 299,47 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Hamak z liny zbrojonej jest dostępny w kolorze czarnym. Został wykonany z wytrzymałej wzmocnionej liny o średnicy 16 mm oraz aluminiowych łączników i drewnianej poprzeczki z drewna 'iroko'. Zestaw zawiera łańcuch ze stali nierdzewnej o średnicy 7mm. Maszty wykonane są ze stali cynkowanej ogniowo do osadzenia w betonie.

Zestaw obejmuje: dwa zawiasy ze stali nierdzewnej, dwa metalowe maszty oraz hamak z liny zbrojonej.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary hamaka: wys. x szer. x dł.: 9 x 100 x 201,5 cm

Wymiar całkowity: 139 x 100 x 422 cm

Waga hamaka: 23kg

Waga jednego masztu: 49kg

Obciążenie maksymalne: 600kg

Certyfikat zgodności z normą: EN 1176-1; EN 1176-7

Waga całego zestawu: 136kg


Hamak z masztami posiada najwyższy certyfikat bezpieczeństwa: TÜV SÜD

  Zestaw może być używany na publicznych placach zabaw.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Hamak z liny zbrojonej ze stalowymi słupami

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty