Łącznik do budowy huśtawki 100/80 belka okrągła turkusowy

Przecena Łącznik do huśtawki belka okrągła 100/80 turkusowy
Time Left To Buy
  • Rabat  14%
  • You save  10,00 zł
  • Bought  4

Krótki opis

Łącznik do belki okrągłej drewnianej. Jest to konstrukcyjny element podczas budowy placu zabaw.

Normalna cena: 69,99 zł

Promocyjna Cena 59,99 zł

Koszty wysyłki
Paczkomat Inpost 9,99 zł
DPD 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Łącznik do huśtawki okrągły

Łącznik okrągły przeznaczony jest do budowy konstrukcji huśtawkowych z okrągłego drewna. Grubość blachy wynosi 2 mm. Długość rur wynosi 250 mm. Otwory do mocowania Ø 10 mm. Narożnik huśtawka nadaje się do poziomej belki o średnicy x=100mm i pionowych słupach o średnicy y=80mm. Kąt między nogami skierowanymi w dół wynosi 60 °. Kąt pomiędzy belką pionową a nogami wynosi 100°.

kolor: turkusowy


Dokładne wymiary łącznika okrągłego:

 

Łacznik do huśtawki jest przetesowany i bezpieczny dla dziecka. Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Łącznik do budowy huśtawki 100/80 belka okrągła turkusowy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty