Zestaw 'Fun Pack' budujący wytrzymałość dziecka

Krótki opis

Fun Pack jest to zestaw z którego można złożyć 3 różne produkty: huśtawkę, trapez do bujania oraz uchwyty gimnastyczne. Wszystkie te akcesoria są wskazane do budowania poprawnej postawy u dziecka za pomocą ćwiczeń, jakie wykonuje własnie na takich urządzeniach.


 

74,99 zł
Koszty wysyłki
Paczkomat Inpost 9,99 zł
DPD 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Zestaw FUN PACK to innowacyjne podejście do rozwoju dziecka. Dzięki jednemu urządzeniu możemy przekształcić je w 3 różne przyrządy budujące siłę, wytrzymałość i uczące dobrej postawy dla dzieci. Siedzisko oraz trapez wykonane z lakierowanego drewna twardego z grupy drzew liściastych. Uchwyty wykonane z galwanizowanej stali z plastikowymi uchwytami.

Parametry techniczne:

Siedzisko huśtawkowe: 105 x 15 mm
Trapez do ręcznego huśtania : 480 x Ø 32 mm
Rączki / Obręcze gimnastyczne: 158 x Ø 120 mm

KOLOR: CZERWONY

Fun Pack - cały zestaw

Zestaw Fun Pack został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z najnowszymi standardami i wymogami europejskimi. 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zestaw 'Fun Pack' budujący wytrzymałość dziecka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty