Huśtawka boja na plac zabaw

Krótki opis

Huśtawka boja jest zawieszona na linie o regulowanej wysokości. Boja to zestaw dla prawdziwych poszukiwaczy przygód na placu zabaw. Pozwala na nieograniczoną zabawę dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi. 

269,99 zł

* Wymagane pola

269,99 zł
Koszty wysyłki
Paczkomat Inpost 9,99 zł
DPD 12,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Gumowa boja i lina zrobione są z odpornego na działanie czynników atmosferycznych tworzywa sztucznego, a przez to idealnie nadają się do bujania w ogrodzie. Piłka nadaje się do pompowania za pomocą standardowej pompki do piłek przez co możesz korzystać z niej w każdym miejscu. Część do huśtania przymocowana jest do liny, przez co montaż bojki polega wyłącznie na zawieszeniu jej na odpowiednim zawiesiu. 

Parametry techniczne huśtawki boja:

Wysokość montażowa: 2,00m - 2,40m 
Wymiary siedziska: 41cm x 51cm 
Materiał siedziska: wytrzymałe i bezpieczne tworzywo 
Grubość liny: 10mm

Wyposażona w wentyl, dostarczona nienapompowana. 

Dostępne kolory:

1) czerwony

2) żółty

Huśtawka została przetestowana i jest bezpieczna dla dzieci.

 


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
6
4
0
3
0
2
0
1
0

Recenzje klientów 2 item(s)

2 produkt(ów)

na stronę
Krzysiek 16.07.2018
Dobrej jakości guma, łatwy montaż polecam
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena
Mama Franka 16.07.2018
Bojka dla Franka to świetna zabawa, Polecamy !!
  • Jakość
  • Trwałość
  • Cena

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Huśtawka boja na plac zabaw

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Trwałość
Jakość
Polecane produkty