Rury rezonansowe - echo II

Krótki opis

Rury rezonansowe echo II to autorski instrument, który powstał z inspiracji popularną zabawą w „echo”. Jego nietypowa konstrukcja intryguje i zachęca do spontanicznych eksperymentów z dźwiękami.

4 299,00 zł
Koszty wysyłki
Ambro Express 149,99 zł
Odbiór osobisty 0,00 zł

Zabawa polega na przesyłaniu sobie przez dwie osoby szeptów, śpiewów czy innych odgłosów z jednego końca rury na drugi. Żadne dźwięki nie są słyszalne na zewnątrz. Ich odbiorcą jest tylko drugi uczestnik zabawy. Ten nieszablonowy zabieg pozwala w kreatywny sposób integrować osoby odwiedzające muzyczny plac zabaw. Wystarczy odrobina wyobraźni, by w duecie zanurzyć się w świat spontanicznych i unikalnych dźwięków.

Instrument dostępny tylko w wersji z kotwą do gruntu. Występuje w zestawie z solidną rurą karbowaną o długości do 15 metrów. Rura karbowana umożliwia ustawienie elementów w dowolnej odległości, ale nie większej niż 15 metrów. Takie rozwiązanie zapewnia profesjonalny i stabilny montaż instrumentów do miękkiego podłoża (np. na trawniku, na piasku).

Parametry techniczne: 

Wymiary (wys. x szer. x dł.) - 140 x 35 x 1500(max) cm

Waga całkowita: 26kg

Minimalna powierzchnia bezpieczeństwa: ok. 9,3 m2

Przedział wiekowy użytkowników: od 3 lat

Zestaw postawowy składa się z:

- kotwa

- zestaw grający

Instrumenty muzyczne posiadają certyfikat TUV SUD zgodny z normą EN 1176-1 z przeznaczeniem na publiczne place zabaw.


Najczęściej zadawane pytania

1 produkt(ów)

na stronę

Konsument pokrywa wszystkie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (np. koszty opakowania, zabezpieczenia, nadania).

Jeśli klient odstępuje od umowy bez podania przyczyny i nie informuje sprzedawcy o uszkodzeniu, można zmniejszyć zwracaną mu cenę proporcjonalnie do uszkodzenia. Jeśli odstępuje na podstawie rękojmi i poinformuje o tym, że otrzymał uszkodzoną paczkę, reklamacja powinna zostać uznana.

Jeśli zależy nam na złożeniu reklamacji u przewoźnika, nie powinniśmy przyjąć takiej przesyłki. Zgodnie z prawem przewozowym po odbiorze takiej przesyłki tracimy uprawnienie do żądania odszkodowania od przewoźnika. Możliwość żądania spisania protokołu szkody w terminie 7 dni od odbioru dotyczy wyłącznie szkody niedającej zauważyć się z zewnątrz.

Podpis potwierdzający odbiór przesyłki nie wyłącza możliwości żądania spisania protokołu szkody jeszcze na miejscu lub w terminie 7 dni od odbioru.

Pracownicy Infolinii są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00.

W kategori: Przewodnik zakupowy

Dostawa i Zwroty

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 24h od momentu zaksięgowania płatności. Zwykle doręczenie paczki odbywa się na następny dzień od daty otrzymania powiadomienia o wysyłce. Może się jednak zdarzyć tak, że czas doręczenia zostanie wydłużony do 72 h.


Pamiętaj, że kurier nie ma obowiązku dzwonić do Ciebie przed doręczeniem. Dlatego, najlepiej składając zamówienie podaj adres, pod którym będziesz dostępny w godzinach 8:00-16:00. Dostawa odbywa się do krawędzi chodnika. Przeważnie towar wyładowywany jest wózkiem paletowym. W niektórych przypadkach towar musi zostać wyładowany rękami, wtedy prosimy Państwa o pomoc.


Realizacja dostaw odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DPD/Ambro Express, na podany adres w formularzu, podczas składania zamówienia. W momencie, gdy przesyłka opuści magazyn, Klient automatycznie otrzyma powiadomienie e-mailem.


5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Rury rezonansowe - echo II

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Jakość
Cena
Trwałość
Polecane produkty